چگونه ورزش کنیم تا لاغر شویم ،در بین هر چند نفری که به پارک می روند که ورزش کنند حداقل یک نفر از آن ها با هدف رسیدن به وزن ایده آل تلاش می کند. و آیا چنین ورزش هایی واقعا می تواند فرد را به وزن ایده آل برساند و در رسیدن به اهداف فرد کمک کننده باشد؟  اگر ورزش سخت و سنگین می تواند فرد را به تناسب اندام برساند پس چرا بسیاری از افراد با اینکه این شرایط را دارند اما نمی توانند به اهداف خود برسند.

 

در ادامه پیشنهاد می کنیم مقاله چگونه ورزش کنیم تا لاغر شویم را مطالعه کنید. 

 

انجام فعالیت های ورزشی و توجه به مواردی همچون شدت, مدت و حجم تمرین بسیار مهم است. باورهای اشتباه در مورد تمرین و تناسب اندام بسیار گسترده شده و خیلی از افراد تصور می کنند اگر با شدت بسیار زیادی تمرین کنند بیشتر به کاهش وزن آنها کمک می کند در حالی که اینگونه نیست.

در مقاله چگونه ورزش کنیم تا لاغر شویم به این نکته اشاره می کنیم ، انجام فعالیت هایی که به صورت غیر اصولی انجام می شود نه تنها فرد را به هدفش نمی رساند بلکه ممکن است به ایشان آسیب های جران ناپذیر هم بزند.

در انجام ورزش هایی که از شدت بالایی برخوردار هستند معمولا بدن وارد فاز چربی سوزی نمی شود و یا سهم انرزی زایی چربی در تامین انرژی بسیار پایین است. در فعالیت های پر شدت معمولا بیشترین سهم انرژی را گلیکوژن و گلوکز تامین می کند و در واقع کربوهیدرات بیشتر می سوزد. در این شرایط فرد نمی تواند به هدف خود که لاغر شدن یا کم شدن توده چربی است برسد.

ادامه مطلب : http://fitclub.ir/how-to-exercise-to-get-thin/