مقایسه فنی جی ۶ ال جی با اکسپریا ایکس زد : جی ۶ ال جی، سونی اکسپریا ایکس زد پریمیوم و هواوی پی ۱۰ پلاس هر سه در کنفرانس جهانی موبایل در بارسلونا به‌عنوان پرچمداران جدید اندرویدی رونمایی شدند.

به گزارش پی سی وی مگ به نقل از خبرآنلاین ، باید به این لیست گوشی یو اولترا اچ تی سی نیز که در ژانویه و به‌صورت جداگانه رونمایی شد اضافه کرد تا بتوان مقایسه‌ای فنی میان این محصولات جدید اندرویدی داشت.

امسال ورود پردازنده کوالکوم اسنپ دراگون ۸۳۵ نوید خوبی را برای عرضه ویژگی‌های جدید به پرچم‌داران ۲۰۱۷ داد اما در کمال تعجب ال جی به این قافله نپیوست و از ۸۲۱ استفاده کرد. هوآوی نیز از تراشه بومی خود بهره برد و سونی بود که ۸۳۵ را به‌عنوان گل سرسبد خود، به پرچم‌دارش چسباند!

های سیلیکون ۹۶۰ هواوی با ۸۲۱ برابری می‌کند و جالب اینجاست که ۸۳۵ بیش از ۲۷ درصد افزایش پرفورمنس را نشان می‌دهد.

برای دریافت جزییات فنی مقایسه‌ای به جدول زیر مراجعه کنید:

مقایسه فنی جی ۶ ال جی با اکسپریا ایکس زد

مقایسه فنی جی ۶ ال جی با اکسپریا ایکس زد

مقایسه فنی جی ۶ ال جی با اکسپریا ایکس زد : در پایان باید گفت بسیاری از ویژگی‌ها و قابلیت‌های سطح بالا در اکسپریا ایکس زد پریمیوم لحاظ شده است اما ال جی ویژگی‌ها و قابلیت‌های کمتری را از خود نشان می‌دهد. از سوی دیگر هوآوی نیز نتوانسته خود را برای سال ۲۰۱۷ ازلحاظ عملکرد آماده نشان دهد و قیمت آن نسبت به مشخصات فنی کمی کاربر را فراری می‌دهد.

منبع : پی سی وی مگ